KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16914276
nr 1691 4276
Sven Erik Hellquist (1916-1997), Sverige, “Stadsbild I“. Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, 59x72 cm, yttermått inklusive ram: 86x99
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:00:11
31/3 09:10:38